SGK Haberleri

Tosya Devlet Hastanesi Randevu Alma

Tosya Devlet Hastanesi Randevu Alma, Tosya Devlet Hastanesi 1948 yılında 25 yatak kapasitesine sahip olarak hizmet vermeye başlamış, geçen zaman içinde yapılan iyileştirme çalışmaları neticesinde bu sayı 100’e çıkartılmıştır. Hastanede günümüzde 70 odada 100 otel yatağında yatışlı hasta kabul edilmektedir. Kurum içinde günün koşullarına uygun olarak sağlık hizmeti verilmekte ve tedavi uygulamalarındaki başarı oranının yüksekliği göz doldurmaktadır.

Hastanede acil servis tıbbi görüntüleme ve tıbbi tahlil laboratuvarı mevcut olup, hastaların bu gibi ihtiyaçlar durumunda başka sağlık kurumlarına sevk edilmesi söz konusu değildir.  Tosya Devlet Hastanesi Seyhan Adana’da hizmet vermekte olup, gerek telefon ile gerekse internet üzerinden randevu olanağına sahiptir. Aşağıda vereceğimiz link üzerinden online randevu alınabilmektedir.

Tosya Devlet Hastanesi Randevu için Lütfen tıklayınız.

Necati Öztürk

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren birisi olarak SGK, Bağ-kur, Emeklilik, SSK gibi güncel ve merak edilen konuları siz değerli ziyaretçilerimiz için sgkyazi.com sitesinde paylaşıyoruz. Sitemizde yer alan tüm içerikler güncel ve sürekli takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

Yorum Ekle

Mesajınızı yazmak için tıklayınız.