SGK Haberleri

Tekirdağ Devlet Hastanesi Randevu Alma

Tekirdağ Devlet Hastanesi Randevu Alma, Tekirdağ Devlet Hastanesi 1950 yılına kadar 50 yatak kapasitesi ile sağlık hizmeti vermeye devam etmiş, ancak bölge halkının sağlık ihtiyacını karşılamada yetersiz kaldığı fark edilince bir takım düzenleme çalışmalarına gidilmiştir. Zaman içinde tekrarlayan iyileştirme çalışmaları neticesinde 200 yatak kapasitesine ulaşan kurum, 2006 yılında 82.yıl devlet hastanesi ile birleşerek yatak sayısını 400 olarak düzenlemiştir.

Laboratuvar ve tıbbi görüntüleme ünitesi bulunan hastane bölge halkına nitelikli, modern ve teknoloji ile uyumlu sağlık hizmeti sunma çabasındadır.  Acil servisi ve evde bakım birimi bulunan hastane MHRS sistemine kayıtlıdır. Hastane polikliniklerinden randevu almak için telefon ile başvuru yapılabilir ya da aşağıdaki link üzerinden online işlemler gerçekleştirilebilir.

Tekirdağ Devlet Hastanesi Randevu için lütfen tıklayınız.

Necati Öztürk

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren birisi olarak SGK, Bağ-kur, Emeklilik, SSK gibi güncel ve merak edilen konuları siz değerli ziyaretçilerimiz için sgkyazi.com sitesinde paylaşıyoruz. Sitemizde yer alan tüm içerikler güncel ve sürekli takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

Yorum Ekle

Mesajınızı yazmak için tıklayınız.