SGK Haberleri

SSK- Bağkur Sicil Numarası Öğrenme

SSK- Bağkur Sicil Numarası Öğrenme, Bu yazımız da SSK – Bağkur sicil numarası öğrenme konusundan bahsedeceğim sürekli olarak gündelik hayatımız da bize lazım olan bu numara online olarak SSK – Bağkur ve diğer devlet uygulamaların da karşımıza çıkıyor.

Sicil numarası hayatımızın her anlamadın da karşımıza çıkacağı bir gerçek ve uzun olduğu için ezberlemesi biraz zor bir numaradır. Sicil numarası resmi kurum ve kuruluşlarda sizin bir nevi TC kimlik numaranızdır.

Sicil Numaraları 8 adet olarak bilinmektedir. Yeni çalışmalar üzerinde hazırlık yapan yetkililer bir sicil numarası ile tün sistemde aynı numarayı kullanmak istemektedirler.

1- SSK Sicil Numarası
2- SGK Sicil Numarası
3- Emekli Sandığı Sicil Numarası
4- Bağkur Sicil Numarası
5-Emlak Vergisi Sicil Numarası
6- Ticari Sicil Numarası
7- Şirket Sicil Numarası
8- İşyeri Sicil Numarası

Sicil Numarası Öğrenmem İçin Ne Yapmam Gerekiyor ?

Resmin altındaki linke tıklayınız açılan sayfa da TC Kimlik numarası, Nüfus il, Cilt No, Doğum yılının girerek öğrenebilirsiniz. Sistem açıldıktan sonra “TESCİL KAYDI TESPİTİ” ne tıklayarak SSK için 4A Bağkur için 4B ye tıklayınız

SSK Sicil Numarası Sorgulama için TIKLAYINIZ

Necati Öztürk

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren birisi olarak SGK, Bağ-kur, Emeklilik, SSK gibi güncel ve merak edilen konuları siz değerli ziyaretçilerimiz için sgkyazi.com sitesinde paylaşıyoruz. Sitemizde yer alan tüm içerikler güncel ve sürekli takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

Yorum Ekle

Mesajınızı yazmak için tıklayınız.