SGK Hizmet Dökümü

SSK 2019 Servis Bağlantısında Bir Hata Oluştu Çözümü

SSK 2019 Servis Bağlantısında Bir Hata Oluştu Çözümü

Sosyal güvenlik kurumunun resmi web sitesinde bu tür hatalarda sık sık karşılaşmaya başladık. Servis bağlantısında bir hata oluştu! Lütfen tekrar deneyiniz. 4a uzun vade hizmetiniz bulunmamaktadır. Hata alışageldik hatalar olmaya çoktan başladı bile. Bunun hatanın başlıca sebepleri aşırı yoğunluk, sistemin kendi kendine hata moduna geçmesi vs. gibi sebepler ekleyebiliriz. Aşırı yüklenmeyi içine katarsak sunucusunda ara ara kesilmeler yaşanabilir. Düşünki 55 milyon sigortalı olan ülkede serverleri günde milyonlarca insan tarafından ziyaret edilmekte…

Eğer ki SGK internet sitesinden sorun yaşıyorsanız; durumun aynı şekilde stabil olduğu zamanlarda e devlet şifreniz var ise bu aradan sgk veya ssk işlemlerini yapmak size zaman kazandıracaktır.Özetlemek gerekirse Servis bağlantısında bir hata oluştu hata çıkarsa e devlet şifrenizden (var ise) işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

 

Necati Öztürk

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren birisi olarak SGK, Bağ-kur, Emeklilik, SSK gibi güncel ve merak edilen konuları siz değerli ziyaretçilerimiz için sgkyazi.com sitesinde paylaşıyoruz. Sitemizde yer alan tüm içerikler güncel ve sürekli takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

Yorum Ekle

Mesajınızı yazmak için tıklayınız.