SGK Blog

Sosyal Güvenlik Kurum ve Kuruluşları Tüm Sorgulamaları

Sosyal Güvenlik Kurum ve Kuruluşları Tüm Sorgulamaları, Bu yazımız da sizlere SSK – BAĞKUR  başta Borç Sorgulama ve diğer sorgulamalar primler aylık bilgisi gibi konular hakkında bilgiler vereceğim.

Ülkemiz yaklaşık 75 milyon civarında vatandaşa sahiptir. ortalama 30 milyon sigortalı olunca da merak edilen sorular kafa karıştıran sorular haliyle oldukça fazla “Sosyal Güvenlik Kurumu”  Bu konu da hayli bir çalışmalar yapmaktadır.

Özellikle borçlarını merak eden işveren sahipleri sizler başta olmak üzere SSK – BAĞKUR  borç ve primini merak eden herkesin dikkatlice okuması gereken bir yazıdır.

Resmin altındaki linke tıklayarak açılan sayfa da SSK Sicil numaranızı yazarak sorgu tipine de sorgulamak istediğiniz alanı seçerek sorgulama yapabilirsiniz. SSK Sicil Numarasını bilmeyenler ise “Sicil Numarası Öğrenme” konumuza bakabilirler. Bu uygulama Ziraat Bankası aracılığı ile online olarak borç ödeme işlemleri de yapılmaktadır.

Sosyal Güvenlik Kurumu Borç Sorgulama Sayfası için TIKLAYINIZ

Necati Öztürk

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren birisi olarak SGK, Bağ-kur, Emeklilik, SSK gibi güncel ve merak edilen konuları siz değerli ziyaretçilerimiz için sgkyazi.com sitesinde paylaşıyoruz. Sitemizde yer alan tüm içerikler güncel ve sürekli takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

Yorum Ekle

Mesajınızı yazmak için tıklayınız.