SGK Hizmet Dökümü SGK Sorgulama

SGK Bağkur Hizmet Dökümü Alma ve Sorgulama

SGK Bağkur Hizmet Dökümü Alma ve Sorgulama, İnternet hayatımıza girdiği günden beri bizlere sayısız kolaylıkla sağlamış ve sağlamaya da devam etmektedir. En çok bizlerde yararlı olduğu alanlardan biri sosyal işlemlerimizdir. Sanal ortamdan bu işlemi yapma şansını elde etmeden önce sabah kalkıp bizzat ilgili kurumlara gidilerek yapılan işlemler artık oturduğumuz yerden yapılmaktadır. Bu yazımız da sizlere SGK dökümü işlemini anlatacağız. SGK dökümü ne işinize yarar bundan bahsedelim siz değerli okurlarımıza. Hizmet dökümü alma işleminiz ile tüm prim ödemelerinizi görebilirsizniz.

Ayrıca ne zaman emekli olurum sorgulamanız da sizlerden istenecek olan hizmete başlama tarihinizi de SGK dökümü işlemi ile öğrenebilirsiniz. Hizmet dökümü alma işleminizi SSK, BAĞ – KUR ve Emekli Sandığı kurumları için sizlere vereceğimiz hızlı adımlar sayesinde hızlıca yapabilirsiniz. E – Devlet sistemi hizmet vermeye başladığı andan beri tüm işlemleri kendi bünyesinde toplamayı amaçlamıştır. Bu da bizlere tek ekran ile birçok işlem yapabilmemizi sağlarken işlemlerimizi güvenli bir şekilde yapabilmemize olanak vermişir. E – Devlet sistemi üzerinden işlemler şifreli olarak yapıldığından tüm işlemlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. E – Devlet sistemi için kullanmanız gereken şifrenizi yapacağınız işlemlerden önce temin etmiş olmalısınız. Şifrenizi hala almadıysanız almanız için nereye müracat edip ne kadar ücret ödeyerek almanız gerektiğini aktaralım sizlere.

E – Devlet şifresini PTT kurumu şubelerinden verilmektedir. Şifrenizi almak için diledğiniz bir PTT şubesine gidip başvurunuzu yaptıktan sonra  2 TL karşılığında şifrenizi alabilirsiniz. Aldığınız şifreyi E – Devlet kapısı girişi için ilk kez kullandıktan sonra en az 8 karakterli olmak şartı ile kendiniz oluşturabilirsiniz. Daha önceden şifrenizi alıp şu an hatırlamıyorsanız ise yine bir PTT’den 4 TL karşılığında şifrenizi yenileyebilirsiniz.

SGK Dökümü Alma İşlemi E – Devlet Üzerinden Nasıl Yapılır?

SGK dökümü alma işleminize başlamak için yazımızın sonundaki SSK, BAĞ – KUR ve Emekli Sandığı kurumlarının linklerindne işlem yapmak istediğinizinkine tıklayınız. Karşınıza resimde gördüğünüz ekran açılacaktır. E – Devlet sistemine başarılı bir şekilde giriş yapmanız için “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonu ile doğrulama ekranına geçiniz.

Açılan ekranda sizlerden istenen T. C kimlik numaranızı ve E – Devlet şifrenizi belirtilen yerlere giriniz. Girdiğiniz bilgileri tekrar kontrol edip doğruluğundan emin olduktan sonra “Sisteme Giriş Yap” seçeneğine tıklayarak SGK dökümünüzü alabilirsiniz.

SSK SGK Dökümü Alma İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BAĞ – KUR SGK Dökümü Alma İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Emekli Sandığı SGK Dökümü Alma İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Necati Öztürk

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren birisi olarak SGK, Bağ-kur, Emeklilik, SSK gibi güncel ve merak edilen konuları siz değerli ziyaretçilerimiz için sgkyazi.com sitesinde paylaşıyoruz. Sitemizde yer alan tüm içerikler güncel ve sürekli takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

Yorum Ekle

Mesajınızı yazmak için tıklayınız.