SGK Sorgulama

Plakadan Araç Sorgulama e-Devlet Nasıl Yapılır

Plakadan Araç Sorgulama e-Devlet Nasıl Yapılır, İnternetten araç sorgulama nasıl yapılır? plakadan araç sorgulaması nereden yapılır? araç çalıntı mı nasıl öğrenilir? e-devlet plakadan araç sorgulama işlemleri nasıl yapılır? Şifresiz araç ruhsat sorgulama işlemi,online plakadan araç sorgulama,plakadan araç sahibi sorgulama,plakadan araç kaza sorgulama,plakadan araç borç sorgulama,plakadan araç sorgulama nasıl yapılır,plakadan araç haciz sorgulama,plakadan isim sorgulama,plakadan tramer sorgulama işlemlerinin hepsi e-devlette..

Satın alacağınız yahut satın aldığınız araçın durumunu Emniyet Genel Müdürlüğü işbirliği ile e-Devlet Kapısı  üzerinden haftanın 7 günü 24 saat sorgulayabilirsiniz.
Piyasada internetten veya her hangi bir yerden  araç alırken dolandırıcılara karşı çok dikkatli olmak gerekiyor.Satın almış olduğunuz araç çalıktı olabilir ya da trafikten men edilmiş,araça haciz  işlemi yapılmış olabilir.

Sorgulamak istediğiniz aracın durumunu yukarıda linkini verdiğimiz e-devlet uygulamasını girişi yaparak Emniyet Genel Müdürlüğü‘nden bir kaç dakika içinde sorgulayabilirsiniz.

E-devlete TC kimlik numaranız ve şifrenizi girerek yada bankanızın internet sayfasından giriş yaptıktan sonra  plakadan araç sorgulama linkine sorgulamak istediğiniz aracın plakasına tıklayıp sorgulama işlemini yapın.

Sorgulama sonuçunda, ilgili aracın plakası,markası,cinsi,tescil yılı,tescil birimi,renk,çalıntı mı? bilgisi,hak mahrumiyet durumuna ulaşabilirsiniz.

Plakadan Araç Sorgulama İçin Tıklayınız

Necati Öztürk

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren birisi olarak SGK, Bağ-kur, Emeklilik, SSK gibi güncel ve merak edilen konuları siz değerli ziyaretçilerimiz için sgkyazi.com sitesinde paylaşıyoruz. Sitemizde yer alan tüm içerikler güncel ve sürekli takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

Yorum Ekle

Mesajınızı yazmak için tıklayınız.