SGK Haberleri

Osmaniye Devlet Hastanesi Randevu Alma

Osmaniye Devlet Hastanesi Randevu Alma, Osmaniye Devlet Hastanesi Osmaniye merkezde ve çevre köylerde yaşamını sürdüren halkın sağlık ihtiyacını karşılama amacı ile hizmete sokulmuştur. Hastanenin fiziki şartlarında gerçekleştirilen düzenlemeler sonucunda günün koşullarına uyumlu hale getirilmiştir. Hastane ayaktan tedavi ve yatışlı tedavi imkânına sahip olup, her iki uygulama alanında da başarı oranı yüksektir.

Laboratuvar ve tıbbi görüntüleme ünitesinin çalışmaları ile verilen sağlık hizmeti desteklenmektedir.  Acil servis ve ambulans birimi ile acil vakalara anında müdahale edilebilmekte evde bakım birimi ile düşkün hastalara bulunduğu ortamda hizmet sunulmaktadır. MHRS sistemine kayıtlı olan hastane polikliniklerinden randevu almak için telefon ile işlem yapılabilmekte ya da aşağıdaki link üzerinden randevu alınabilmektedir.

Osmaniye Devlet Hastanesi Randevu için tıklayınız.

Necati Öztürk

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren birisi olarak SGK, Bağ-kur, Emeklilik, SSK gibi güncel ve merak edilen konuları siz değerli ziyaretçilerimiz için sgkyazi.com sitesinde paylaşıyoruz. Sitemizde yer alan tüm içerikler güncel ve sürekli takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

Yorum Ekle

Mesajınızı yazmak için tıklayınız.