SGK Haberleri

Kilis Devlet Hastanesi Randevu Alma

Kilis Devlet Hastanesi Randevu Alma, Kilis Devlet Hastanesi, Kilis merkezde ve çevre yerleşim birimlerinde yaşamını sürdüren halkın sağlık ihtiyacını cevaplamak için hizmete sokulan resmi sağlık kurumudur. Hastane günün koşullarına göre tanı ve tedavi uygulamaları gerçekleştirmekte ve bu çalışmalar sayesinde halkın takdirini kazanmaktadır.

Kurumda 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 32 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet göz sağlığı uzmanı, 6 adet kadın sağlığı uzmanı 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı görev almaktadır. Hasta odaklı hizmet anlayışının hâkim olduğu hastanede poliklinik randevusu almak için aşağıdaki link üzerinden online işlem yapılabilmektedir.

Kilis Devlet Hastanesi Randevu için tıklayınız.

Necati Öztürk

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren birisi olarak SGK, Bağ-kur, Emeklilik, SSK gibi güncel ve merak edilen konuları siz değerli ziyaretçilerimiz için sgkyazi.com sitesinde paylaşıyoruz. Sitemizde yer alan tüm içerikler güncel ve sürekli takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

Yorum Ekle

Mesajınızı yazmak için tıklayınız.