SGK Haberleri

İstinye Devlet Hastanesi Randevu Alma

İstinye Devlet Hastanesi Randevu Almaİstinye Devlet Hastanesi 1948 yılında iki katlı bir binada alt katı verem savaş dispanseri üst katı ise 10 yataklı sağlık merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır.1968 yılında 100 yatak kapasitesine ulaşan hastane günümüzde sağlık konusunda her alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

İstinye Devlet Hastanesinde dâhiliye, çocuk hastalıkları, cildiye, kalp ve damar hastalıkları, kadın doğum, üroloji, psikiyatri, acil servis ve daha birçok alanda günün koşullarına uygun olarak sağlık hizmeti verilmektedir. Gerek ayaktan tedavi uygulamalarında gerekse yatışlı tedavilerde başarı oranının yüksek oluşu İstinye Devlet Hastanesine halkın ilgisini arttırmaktadır. Daha modern koşullarda daha fazla insana sağlık hizmeti sunma amacı güdülen kurum, her geçen gün vizyonunun geliştirmektedir.

İstinye Devlet Hastanesi kendi internet sayfasından hastane hakkında bilgi vermektedir. Kullanıcı açtığı sayfada hastanenin tarihinden doktor kadrosuna, hastanede başlatılan uygulamalardan ulaşım ve iletişim bilgilerine kadar ihtiyaç duyabileceği konuda bilgi alabilmektedir. İki ayrı merkezde hizmet veren İstinye Devlet Hastanesi merkez binası İstinye Caddesi Sarıyer İstanbul’da olup Ayazağa semt polikliniği ise şehit ilhan Yurt Sokak no 72 Ayazağa Sarıyer İstanbul adresinden sağlık hizmeti vermektedir. Hastanenin online randevuya olanağı olmak ile birlikte, gerçek zamanlı randevu almakta mümkündür. Ayrıca aşağıda vereceğimiz link üzerinden de İstinye Devlet Hastanesi polikliniklerine hasta kabulü günün koşullarına uygun bir şekilde gerçekleşmektedir.

İstinye Devlet Hastanesi Randevu için lütfen tıklayınız.

Necati Öztürk

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren birisi olarak SGK, Bağ-kur, Emeklilik, SSK gibi güncel ve merak edilen konuları siz değerli ziyaretçilerimiz için sgkyazi.com sitesinde paylaşıyoruz. Sitemizde yer alan tüm içerikler güncel ve sürekli takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

Yorum Ekle

Mesajınızı yazmak için tıklayınız.