GENEL

Evden Para Kazanma 2019

Evde Para Kazanma 2019

Evden Para Kazanma 2019

Günümüzde evden para kazanma yolları internette en sık aranan terimlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kadar yoğun şekilde aranmasının başlıca sebeplerine değinecek olursak; geçim sıkıntısı, iş saatleri dışında insanların kendilerine ekstra vakit ayırması veya boş zamanlarını farklı uğraşlarla değerlendirerek para kazanmak şeklinde yorumlayabiliriz.

Peki ama yukarıda saydığımız nedenlerden herhangi bir şekilde birisini uygulamak isterseniz evde para kazanma yollarından hangisini seçmeniz gerekiyor ? Dilerseniz bunları maddeler halinde sıralayalım;

Evde yazı yazarak para kazan

Evet bir çoğunuza belki de şaka gelebilecek bir iş türü olarak yazı yazmak yani makale yazarlığı gelmektedir. Evde yazı yazarak para kazanmak oldukça popüler ve yurtdışında herkes tarafından kullanılan ve kazanç sağlanılan bir yöntem olarak listenin birinci sırasında yer alan iş türüdür. Evde boş vakitlerinizde veya tam zamanlı olarak makale yazarlığı yaparak asgari ücret maaşından daha yüksek rakamlara ulaşan kazançlar sağlayabilirsiniz ve bunu yaparken hiçbir patron baskısı altında kalmadan keyif alarak kahvenizi yudumlayarak yapabilirsiniz.

dropshipping yaparak para kazan

Dropshipping ile para kazanma da yine yukarıda bahsettiğimiz gibi avrupada kullanılan bir kazanç yöntemi olmakla birlikte Türkiyede de bu sektörden uzun zamandır ekmek yiyen insanlar mevcuttur. dropshipping kelime anlamı olarak stoksuz satış demektedir. Yani mevcutta hiçbir sermayeniz ve ekstra bir ürün yelpazemiz bulunmadan hoşunuza giden ve satılacağına inandığınız bütün ürünlerin satışını gerçekleştirme yöntemine verilen isimdir.

Bunu bir örnekle açıklayacak olursak dropshipping robin hoodluk şeklinde yorumlayabiliriz. Yani zenginden al fakire ver mantığının zıttı olarak fakirden al zengine ver şeklinde bir yol haritası oluşturabiliriz.

Satışını gerçekleştireceğiniz ürünlerin en ucuz ve kaliteli olanlarını bularak kârlı bir şekilde satış işlemi yapabilir bu sadece her satış başı komisyon kazancı sağlayabilirsiniz. dropshipping ile satış yapılacak en güzel platformların başında da instagram,facebook ve twitter gelmektedir.

Evde Gelinlik Yaparak Para Kazan

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte dikiş, nakış işleri ve gelin evlerinin özel siparişlerinde artışlar başlamış durumda. Evlilik sezonunun yaklaşmasıyla birlikte gelin adaylarının özel gelinklerine yönelik olarak yetiştirme çabasına destek sağlamak için çevrenizde bulunan gelinlik evleri ile anlaşma sağlayarak evde gelinlik yaparak para kazanabilirsiniz.

Blog Sitesi Oluşturarak Para Kazan

Bu yolu hemen hemen her evde para kazanma yolları yazısında görmüş veya denk gelmişsindir. Değerli okurlarımız evden para kazanmak için yapılacak en güzel yollardan birisi de kendinize özgü olarak bir blog sitesi oluşturmak olacaktır.

Blog sitesi oluşturarak para kazanabilir ve bu kazancınızı uzun yıllarca devam ettirebilirsiniz. Peki ama ne tarz blog sitesi oluşturabilirim diye soracak olursanız hemen cevaplamak isteriz ki; kendinizi rahat hissettiğiniz ve hergün hergün yazmaktan sıkılmayacak ve olurlarınızı sıkmayacak, sıkıcı bir dil kullanmayacağınız kategoride blog oluşturmanız sizlerin yararına olacaktır.

Blog oluşturmak ve bu alanda kendinizi yansıtmak sizlere uzun vadede ciddi kazançların kapısını aralayacaktır.

Satış ortaklığı yaparak para kazan

Bir diğer yol ise satış ortaklığı yaparak para kazanma yöntemidir. Bu yöntem de son zamanlarda türkiye’de bir hayli fazla kullanıcıya hitap eden kazanç metotlarından birisidir. Türkiyede artık hemen hemen bütün elektronik mağazalarının internet sitelerinde satış ortaklığı programları bulunmaktadır. Eğer ben firmalar ile uğraşmak istemiyor farklı bir alternatif daha olabilir mi diye aklınızdan geçiriyorsanız, instagram üzerinden hoşunuza giden ve satışını yapmaktan sıkılmayacağınız bir ürünün de satış ortaklığını yapabilirsiniz.

Evden Turşu / Salça / Dolmalık Yaprak Hazırlayarak Para Kazan

Bu yukarıda saydığımız maddelerden ziyade daha zahmetli ve daha masraflı olarak gözükse de hepsinden daha net kazanç sağlayacak ve sizlere aylık ciddi rakamlara kadar gelir sağlayabilecek bir iş modelidir. Etrafınızda ve yakın çevrenizde illa ki görmüşsünüzdür. İnsanlar bugün bile marketlerde günlük sütler satılırken haftalık olarak sabit sütçülerden süt almaktadır. İşte bu yöntemi sizler de evden para kazanma şekline çevirebilir, kendi evinizde yeteneğiniz varsa alternatif turşular, salça modelleri ve dolmalık yaprakları hazırlayarak satışını yapabilir, kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu işi yakın çevrenizden ziyade instagram üzerinden sipariş alarakta devam ettirebilirsiniz.

Evden Call Center Hizmeti Vererek Para Kazan

Bu iş modelinde ise birazcık ağzınızın laf yapması gerekmektedir. Firmalar artık günümüzde bir bina veya ofis kiralayarak içine binlerce tl masraf yaparak ve personel tutarak maaş ödemekten ziyade evlerinde kendi bilgisayarlarının başında firmanın işlerini takip edecek insanlara daha çok ihtiyaç duymaktadırlar. Bu personal modeli işverenlerin her zaman tercih edeceği ve arayacağı bir alternatiftir. Sizler de anlaşma sağladığınız markaların call center hizmetini evinizde oturduğunuz yerde sağlayabilirsiniz.

Necati Öztürk

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren birisi olarak SGK, Bağ-kur, Emeklilik, SSK gibi güncel ve merak edilen konuları siz değerli ziyaretçilerimiz için sgkyazi.com sitesinde paylaşıyoruz. Sitemizde yer alan tüm içerikler güncel ve sürekli takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

Yorum Ekle

Mesajınızı yazmak için tıklayınız.