SGK Sorgulama

E-Devlet GİB Borç Sorgulama Girişi

E-Devlet GİB Borç Sorgulama Girişi , Bu yazıda GİB tarafından verilen e-hizmetlerin hangileri e-devlet üzerinden nasıl ulaşılacağını bulabilirsiniz. Sürpriz vergi borcu ile karşılaşmamak için sık sık e-devlet gib hizmet sayfasına giriş yaparak borç sorgulama yapması mükelleflerin lehine olacaktır.
www.turkiye.gov.tr adresine giriş yapılarak ;” edevlet e-Vergi Levhası Sorgulama,e devlet vergi borcu sorgulama ,e-devlet kira beyanname sistemi,
edevlet Gayri Menkul Sermaye İradı Hesaplama Modülü,edevlete Posta Bilgilendirme Hizmeti,e-devlet Kurumlar Vergi Dairesi,

e-devlet Dilekçe Sorgulama,edevlet Dilekçe Matik,e devlet Gecikme Zammı Hesaplama,E-devlet Vergi Kimlik Numarası Sorgulama,

E-devlet Gelir Vergisi Hesaplama,E-devlet Kasko Değer Sorgulama Ekranı,E-devlet Motorlu Taşıtlar Vergisi Hesaplama,E-devlet Motorlu Taşıt Sorgulama işlemlerinizi anında yapabilirsiniz..

Gelir İdaresi Başkanlığı e-hizmet işlemeleri e devlet üzerinden verilmeye başlandı.Mükellefler artık devlete olan vergi borçlarını ya da vergi cezalarını e devlet girişi yaparak anında öğrenebileçek.

GİB E-Hizmet sayfasından yapılan tüm işlemler www.turkiye.gov.tr üzerinden de yapılabilecek.Devlet vatandaşa verdiği tüm kamu hizmetlerini e-devlet kapısı altında toplayarak vatandaşın hizmete daha hızlı ulaşmasını amaçlamakta.Bu çerçevede GİB tarafından sunulan bir çok hizmette e-devlet üzerinden mükelleflere sunulmaya başlandı.

E-Devlet GiB Sorgulama Sayfasına Ulaşmak için Tıklayınız

Necati Öztürk

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren birisi olarak SGK, Bağ-kur, Emeklilik, SSK gibi güncel ve merak edilen konuları siz değerli ziyaretçilerimiz için sgkyazi.com sitesinde paylaşıyoruz. Sitemizde yer alan tüm içerikler güncel ve sürekli takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

Yorum Ekle

Mesajınızı yazmak için tıklayınız.