SGK Haberleri

Dalaman Devlet Hastanesi Randevu Alma

Dalaman Devlet Hastanesi Randevu Alma, Dalaman Devlet Hastanesi Dalaman merkez ve çevre yerleşim birimlerinde yaşayan halkın sağlık ihtiyacını karşılama amacı ile hizmete sokulmuştur. Hastane ayaktan tedavi ve yatışlı tedavi olanaklarına sahip olup, her iki uygulama alanında da başarı oranı yüksektir. Hastane laboratuvarı ve tıbbi görüntüleme ünitesinin çalışmaları ile verilen sağlık hizmeti desteklenmektedir.

Acil servisi, ambulans birimi, evde bakım birimi, hekim seçme uygulaması ve interaktif iletişim uygulamaları ile bölge halkına nitelikli sağlık hizmeti veren kurum polikliniklerinden randevu alma işlemi de oldukça basittir. Telefon ile poliklinik randevusu alınabildiği gibi bu işlemlerde internet uygulamalarından da yararlanılabilmektedir. Aşağıda verilen link üzerinden online randevu işlemleri hızlı ve pratik biçimde gerçekleşmektedir.

Dalaman Devlet Hastanesi Randevu için lütfen tıklayınız.

Necati Öztürk

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren birisi olarak SGK, Bağ-kur, Emeklilik, SSK gibi güncel ve merak edilen konuları siz değerli ziyaretçilerimiz için sgkyazi.com sitesinde paylaşıyoruz. Sitemizde yer alan tüm içerikler güncel ve sürekli takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

Yorum Ekle

Mesajınızı yazmak için tıklayınız.