SGK Hizmet Dökümü

4a Hizmet Dökümü Sorgulama Nasıl Yapılır

4a Hizmet Dökümü Sorgulama ile alakalı yapılması gerekenler ve sorgulama yapmak için ulaşım linkini sayfamızda bulabilirsiniz.

SGK ile ilgili işlemlerinizin dökümünü bulabileceğiniz 4a hizmet dökümü sorgulama, T.C kimlik ve diğer nüfus bilgilerinizi doldurduğunuz turkiye.gov.tr adresinde, bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir biçimde girmenizin ardından, hizmet döküm sayfasında karşınıza çıkacak sayfadır. SGK hizmet dökümünüzü sorgulamak için uygulanan 4a hizmet dökümü sorgulama, çalışanların, ödenen ssk primleri, sgk primleri, gün sayıları, sigortasının hangi rakam üzerinden ödendiği ve kaç gündür ödendiği gibi bilgilerin yer aldığı sorgulama çeşididir. SGK ve devlet tarafından internet ortamında paylaşılan 4a hizmet dökümü sorgulama, işçi ve memurların, SGK bilgilerini kolayca erişebilmelerini sağlamaktadır.

Ne zaman emekli olacağınız, ya da ilk işe giriş tarihiniz gibi soruları merak ediyorsanız, yapabileceğiniz iki şey var. E-devlet sitesine girerek e-devlet şifrenizle giriş yapmak, ya da T.C kimlik numaranız, nüfusa kayıtlı olduğunuz il/ilçe, aile sıra no, cilt no gibi bilgileri girerek 4a hizmet dökümü sorgulamanızı yapmak. E-devlet şifrenizi almak için, herhangi bir PTT şubesine giderek, 2 TL karşılığında şifrenizi alabilirsiniz.

SSK sorgulamanızı yaparak 4a hizmet dökümü sorgulama sayfasına ulaşmak için e-devlet sitesini kullanabilirsiniz. Saniyeler içinde hizmet döküm sayfanıza ulaşmanızı sağlayan 4a hizmet dökümü sorgulama¸tabiri caizse çalışan vatandaşların aynasıdır. İş hayatı ve emekliliği hakkındaki tüm bilgilerin yer aldığı hizmet döküm sayfasına erişimin bu kadar kolay olması, çalışan vatandaşların psikolojik olarak da rahatlamasını sağladı.
4a Hizmet Dökümü Sorgulama4a Hizmet Dökümü Sorgulama

Necati Öztürk

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren birisi olarak SGK, Bağ-kur, Emeklilik, SSK gibi güncel ve merak edilen konuları siz değerli ziyaretçilerimiz için sgkyazi.com sitesinde paylaşıyoruz. Sitemizde yer alan tüm içerikler güncel ve sürekli takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

Yorum Ekle

Mesajınızı yazmak için tıklayınız.