SSK Blog

2019 SSK Rapor Sorgulama İşlemi

2019 SSK Rapor Sorgulama İşlemi

2019 SSK Rapor Sorgulama İşlemi, İnternet üzerinde yer almakta olan E-SGM uygulaması üzerinden şifresiz olarak SSK rapor sorgulama işlemini nasıl yapacağınız konusunda bilgi vermekte olduğumuz yazımızın sonunda yer almakta olan bağlantıya tıklayarak ilgili E-SGM uygulamasına yönlendirilirsiniz.

SSK Rapor Sorgulama Nasıl Yapılır?

SGK rapor sorgulama işleminiz için yazımızın sonunda yer almakta olan bağlantımızı tıkladığınız da açılan sayfa içerisinde sizden başka kimsenin bilemeyeceği niteliklerde şahsi bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Bu noktada mutlak suret ile T.C. kimlik numaranızı, doğum tarihinizi, cilt numaranızı ve nüfusa kayıtlı olduğunuz ili girmeniz gerekmektedir.

Bu bilgileri girdikten hemen sonra sayfanın altında yer almakta olan güvenlik kodunu da girdikten sonra sorgula sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra sağ kısımda yer almakta olan seçenekler içerisinden de kolay bir şekilde SSK rapor parası sorgulama işleminizi oturduğunuz yerden çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilme olanağına sahip olabilirsiniz.

SSK Rapor Parası Sorgulama İçin : Tıklayınız


SGK Yazı

SGK Yazı

Sgkyazi.com sitesi herhangi bir resmi kurum ya da kuruluş ile ilgisi olmamasına rağmen vatandaşların sosyal güvenlik sistemi içinde aradığını hemen ve kolay bir şekilde bulması misyonu ile oluşturulan çok yönlü bir platformdur.

Yorum Ekle

Mesajınızı yazmak için tıklayınız.