SGK Blog

2019 Şifresiz SGK Prim Sorgulama

2019 Şifresiz SGK Prim Sorgulama

2019 Şifresiz SGK Prim Sorgulama, İnternet üzerinde yer almakta olan Sosyal Güvenlik Kurumu uygulaması olan E-SGM uygulaması üzerinden çok daha hızlı bir şekilde şifresiz SGK prim sorgulama işleminizi sadece dakikalar içerisinde gerçekleştirebilme olanağına sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinde yer almakta olan E-SGM uygulaması ile şifresiz SGK prim sorgulama işleminiz için uygulama üzerinde sizden başka kimsenin bilemeyeceği niteliklerde kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.

2019 Şifresiz SGK Prim Sorgulama Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden şifresiz SGK prim sorgulama işleminiz için E-SGM uygulamasına yönlendirilmekte olduğunuz bağlantı linkine tıklamanız gerekmektedir. İnternet üzerinde yer almakta olan E-SGM uygulamasında mutlak suret ile T.C. kimlik numarası, doğum tarihi, nüfusa kayıtlı olunan il ve cilt numarası bilgilerinizi mutlak suret ile girmeniz gerekmektedir.

Şifresiz SSK prim sorgulama işleminiz için daha sonra güvenlik kodunu da girdikten sonra sorgula sekmesine tıklamanız ve açılan sayfa içerisinde ise hizmet bilgisi sekmesine tıkladığınızda hemen altında alt kategoriler açılmaktadır. Bu alt kategoriler içerisinden de 4A hizmet bilgisi sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

Şifresiz SGK Prim Sorgulama İçin : Tıklayınız

Necati Öztürk

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren birisi olarak SGK, Bağ-kur, Emeklilik, SSK gibi güncel ve merak edilen konuları siz değerli ziyaretçilerimiz için sgkyazi.com sitesinde paylaşıyoruz. Sitemizde yer alan tüm içerikler güncel ve sürekli takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

Yorum Ekle

Mesajınızı yazmak için tıklayınız.