SGK Haberleri

2019 SGK Hizmet Dökümü Nasıl Alınır

2019 SGK Hizmet Dökümü Nasıl Alınır

SGK Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?

SGK hizmet dökümü almak isteyenlerin ilk olarak e devlet kapısı girişi yapması gerekmektedir. E devlet kapısı girişi yaptıktan sonra vatandaşların SGK menüsü altında bulunan hizmet dökümü bağlantıları takip edilmelidir. Bu bağlantılar ile birlikte 4A, 4B ve 4C başta olmak üzere tüm sigorta dalları için SGK hizmet dökümü almak mümkündür. Bu bakımdan sigorta türünüze göre hizmetler arasından seçim yaparak bağlantılara tıklananız yeterli olacaktır. Bağlantılara tıklamanızı ardından ilgili kişinin tüm sigorta dökümü ekranda yayınlanmaktadır.

SGK Hizmet Dökümü Bilgileri Nelerdir?

SGK hizmet dökümü alındığında sigorta ile ilgili tüm detaylara ulaşmak mümkündür. Öyle ki sigortalının işe giriş tarihinden itibaren prim ödemelerine, diğer işe giriş ve çıkış tarihlerine kadar tüm bilgileri SGK hizmet dökümü üzerinde yayınlanmaktadır. Bu bakımdan sigorta takibinizi yapmanız ve diğer sigorta bilgilerinize ulaşmanız için SGK hizmet dökümü almanız yeterli olacaktır. Sigorta dökümü almayı bilmeyen ya da sorun yaşayan vatandaşlar da yazımızdaki adımları takip ederek online olarak SGK hizmet dökümü alabilmektedir.

SGK HİZMET DÖKÜMÜ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Necati Öztürk

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren birisi olarak SGK, Bağ-kur, Emeklilik, SSK gibi güncel ve merak edilen konuları siz değerli ziyaretçilerimiz için sgkyazi.com sitesinde paylaşıyoruz. Sitemizde yer alan tüm içerikler güncel ve sürekli takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

Yorum Ekle

Mesajınızı yazmak için tıklayınız.