E Devlet Haberleri

2019 E Devlet Ücretsiz Sabıka Kaydı Sorgulama

2019 E Devlet Ücretsiz Sabıka Kaydı Sorgulama

E devlet sabıka kaydı Nasıl Alınır?

E devlet sabıka kaydı sorgulama ile e devlet sabıka kaydı almak isteyenlerin e devlet kapısı üyeliğini gerçekleştirdikten sonra sabıka kaydı bölümünden sabıka kaydını döküm olarak alması gerekmektedir. Yayınlanan sabıka kaydını bilgisayarınıza da indirebilirsiniz. Böylece çıktı olarak alacağınız sabıka kaydını resmi bir belge olarak kullanabilir ve işlerinizi aksama olmadan gerçekleştirebilirsiniz.

E devlet sabıka kaydı sorgulama sonucunda alacağınız sabıka kaydının altında doğrulama kodları yer almaktadır. Sabıka kaydı ve diğer online resmi belgelerde olası sahtecilik olaylarını engellemek amacıyla tüm belgelerde doğrulama kodu yer almaktadır. E devlet kapısı üzerinden yapacağınız e devlet sabıka kaydı doğrulama işlemi ile birlikte kodu girdiğinizde belgenin doğru mu yoksa sahte mi olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Böylece online olarak alınan belgelerin kolay bir şekilde resmi olarak kullanılması da sağlanmıştır.

https://www.turkiye.gov.tr/adli-sicil-kaydi

Necati Öztürk

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren birisi olarak SGK, Bağ-kur, Emeklilik, SSK gibi güncel ve merak edilen konuları siz değerli ziyaretçilerimiz için sgkyazi.com sitesinde paylaşıyoruz. Sitemizde yer alan tüm içerikler güncel ve sürekli takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

Yorum Ekle

Mesajınızı yazmak için tıklayınız.