SGK Sorgulama

2019 Araç Tramer Kaydı Sorgulama Ücretsiz

2019 Araç Tramer Kaydı Sorgulama Ücretsiz

2019 Araç Tramer Kaydı Sorgulama Ücretsiz, Araçlar için TRAMER kaydı sorgulama işlemleri yapmak isteyen kişilerin bu konudan telefon üzerinden mesaj hizmeti ile bilgi olabilmesi mümkündür. TRAMER kaydı sorgulama işlemlerinin yapılması sırasında sadece araç plakasının bilmesi yeterlidir. Plaka üzerinden kolay bir şekilde araç kazası ile ilgili detaylar öğrenilebilir. TRAMER kaydı sorgulama işlemleri için Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi tarafından sunulan hizmetlerden yararlanması gerekmektedir.

Araçlar için yapılacak TRAMER kaydı sorgulama işlemlerinde kişilerin Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi’nin resmi SMS servisi olan 5664 üzerinden sorgulama yapması gerekmektedir. Yapılan sorgulamalar ile birlikte kişilerin bilgi alması son derece kolay olduğu gibi aynı zamanda güncel resmi bilgiler alınacaktır. TRAMER kaydı sorgulama işlemlerinde herhangi bir operatör sınırlaması bulunmadan kişiler bilgi alma imkanına sahiptir. Bu açıdan İstediğiniz zaman sizler de araçlar için TRAMER kaydı sorgulama yapabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kişilerin sorgulama işlemlerini yapmak istediği durumlarda sadece araç plakasını 5664’e göndermesi yeterli olmaktadır. Yapılan gönderinin ardından sistem tarafından plakaya ait tüm kaza bilgileri gönderilmekte ve kişilerin kaza konusunda bilgi alması sağlanmaktadır. Bu açıdan herhangi bir sorun yaşamak istemeyen ve araçların kaza durumları hakkında bilgi almak isteyen kişilerin yapması gereken en önemli işlem araç hasar kaydı sorgulamadır. Bu sorgulama işlemleri sayesinde araçlar için tüm kaza bilgileri öğrenileceğinden dolayı yapılacak işlemlerde kazalı araç almak mümkün olmayacak ve böylece kişiler istediği aracı daha iyi bir şekilde belirleyebilecektir.

TRAMER kaydı sorgulama işlemlerinde kişilerin aynı zamanda işlem ücretini ödemesi gerekmektedir. Tüm sorgulama işlemlerinde sadece bir araç için bilgi alınabildiği sebebiyle kişilerin her gün sorgulama da sadece tek bir plaka bilgisini girmesi gerekir. Plaka bilgisi girildikten sonra ise yapılan sorgulama işlemlerinde 5 Türk Lirası işlem ücreti alınmaktadır

Necati Öztürk

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren birisi olarak SGK, Bağ-kur, Emeklilik, SSK gibi güncel ve merak edilen konuları siz değerli ziyaretçilerimiz için sgkyazi.com sitesinde paylaşıyoruz. Sitemizde yer alan tüm içerikler güncel ve sürekli takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

Yorum Ekle

Mesajınızı yazmak için tıklayınız.