E Devlet Haberleri

2019 4A On Günden Az Süreli Ev Hizmeti Çalışan Sorgulama

4A On Günden Az Süreli Ev Hizmeti Çalışan Kişi Sorgulama

4A on günden az süreli ev hizmeti çalışan kişi sorgulama işlemleri için kişilerin e devleti kullanması gerekir. E devlet üzerinden yapılabilen işlemlerde kişilerin kolay bir şekilde bilgilere ulaşabilmesi adına ilk olarak üyelik giriş yapması gerekir. Üyelik girişi yapılmadan herhangi bir şekilde 4A on günden az süreli ev hizmeti çalışan kişi sorgulama yapılamaz. Hem iş veren hem de çalışan kişiler 4A on günden az süreli ev hizmeti çalışan kişi sorgulama yapabilir. Bu açıdan sunulan hizmetlerden yararlanılmasında her iki taraf da işlem yapabilir.

4A on günden az süreli ev hizmeti çalışan kişi sorgulama işlemlerinde aynı zamanda on günden daha fazla süreyle çalışan kişiler için de sigorta gerekli olduğundan dolayı bu konuda da online olarak işlem yapılabilir.

4A ON GÜNDEN AZ SÜRELİ EV HİZMETİ ÇALIŞAN KİŞİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

Necati Öztürk

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren birisi olarak SGK, Bağ-kur, Emeklilik, SSK gibi güncel ve merak edilen konuları siz değerli ziyaretçilerimiz için sgkyazi.com sitesinde paylaşıyoruz. Sitemizde yer alan tüm içerikler güncel ve sürekli takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

Yorum Ekle

Mesajınızı yazmak için tıklayınız.